NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Budownictwo i architektura

Doświadczeni architekci krajobrazów / http://zakladanietrawnika.pl/projektowanie-ogrodow
Projektowanie ogrodów Słupsk</Mnóstwo właścicieli działek przed zaczęciem prac w ogrodzie nie zastanawia się nad przyszłymi planami dotyczącymi rozbudowy tych terenów. Często po jakimś czasie kończy się to źle zagospodarowaną przestrzenią, która jest niepraktyczna i nieatrakcyjna, co jest z pewnością przeciwieństwem początkowych założeń. Jeśli chcesz upewnić się, że Ty nie popełnisz tego błędu, powinieneś zaufać specjalistom. Na terenie Słupska działa Hortus, dla których projektowanie ogrodów to codzienność. Skorzystaj z ich oferty, by cieszyć się świetnie zaplanowanym ogrodem.
Hortus
Ku Słońcu, 76-251 Łosino,
woj.: pomorskie
tel.: 511 008 901

Rozwiązania najelpszych producentów / http://systemyokienne.eu/okna/
Okna Oknolux Ostrów Mazowiecka</Jeśli potrzebują Państwo montażu okna w Ostrowie Mazowieckiej, Pułtusku lub okolicach, doskonałą sugestią będzie kontakt z firmą OKNOLUX. W ich asortymencie mieszczą się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty wiodących marek, ponieważ ogromnie zależy im na tym, aby zapewniać swoim klientom rozwiązania z najwyższej półki. Zaufali producentom Plastimet, Sonarol i Witraż, których okna cieszą się dużym uznaniem na rynku. Zapewniają one izolację akustyczną i cieplną, odpowiednią przepuszczalność światła, a przy tym rewelacyjnie się prezentują.
Oknolux
I Armii Wojska Polskiego 28, 07-200 Wyszków,
woj.: mazowieckie
tel.: 501 104 440

Wiertdiament oferuje / http://wiertdiament.pl/
Wiercenie w betonie</Wiercenie w betonie nie jest prostą sprawą jeżeli mowa jest o sporej ilości otworów do wywiercenia, a ich wymiary są większe niż normalne wiertła chociażby do drewna czy metali takich jak miedź, aluminium czy stal węglowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi takiej jak technika diamentowa można w bardzo szybki tempie wykonać duże otwory, które będą precyzyjnie wykonane. Nie ma problemu jeżeli trzeba wwiercić się pod innym kątem, dla maszyn które posiada firma Wiertdiament Technika Diamentowa nie jest to problem.
Wiertdiament
Zagórze 3B, 57-402 Nowa Ruda,
woj.: dolnośląskie
tel.: 608 413 615

Oferta godna polecenia / http://www.geodrill.pl/sondowanie.html
Sondowanie CPTU</Szukając sprawdzonego rozwiązania w dziedzinie badania gruntu, koniecznie zwróć się z prośbą do firmy GeoDrill. Oni z pewnością tobie doradzą oraz znajdą odpowiednie rozwiązanie z zakresu analizy gruntu. W skład ich usług wchodzi między innymi sondowanie CPTU. To pomoże na realną ocenę sytuacji oraz jakości podłoża. Od dokładności tych pomiarów, zależą dalsze decyzje, dlatego w tym przypadku bardzo ważny jest każdy szczegół. GeoDrill to firma, której możesz zaufać.
Geodrill
Szkolna 96b, 62-002 Suchy Las,
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 829 94 20

Bardzo ciekawa oferta usług / http://remontuj.poznan.pl/
Kompleksowe remonty mieszkań Poznań</W przypadku, kiedy potrzebujesz specjalisty, który wyremontuje w całości twoje mieszkanie lub nawet dom, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą pana Jacka z Remontuj. Ten renomowany na poznańskim rynku specjalista świadczy kompleksowe remonty mieszkań. Poznań jak wiadomo jest bogatym rynkiem jeśli chodzi o różnego rodzaju specjalistów, niestety nie każdy z nich jest godny polecenia. Na szczęście Pan Jacek to prawdziwa złota rączka, która pomoże sobie z każdym zadaniem.
Remontuj
Kunickiego 28, 61-418 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 518-633-181