NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Dom i zdrowie

Odżywiaj się zdrowo i smacznie / http://foodforgood.pl/
Link</Coraz popularniejszym sposobem na to, aby mimo zapracowania zapewnić sobie zdrowe i pożywne posiłki, jest tzw. dieta pudełkowa. W Gdyni oferuje ją między innymi firma Food for Good, przygotowująca nie tylko pyszne, ale również wartościowe posiłki. Jadłospis zostaje dostosowany do konkretnej osoby, przy wzięciu pod uwagę jej stanu zdrowia, indywidualnych zapotrzebowań oraz preferencji żywieniowych. Warto wiedzieć, że w godzinach 9:00-12:00 na terenie wybranych dzielnic Gdyni obowiązuje brak opłat za dowóz.
Food for Good
Piłsudskiego 30, 81-378 Gdynia,
woj.: pomorskie
tel.: 601 656 116

Rozwiązanie idealne dla każdego / http://nowe-zeby.pl/implanty/
All on 4</All on 4 to nowoczesna technologia stomatologiczna, która polega na całkowitej odbudowie utraconego z różnych przyczyn uzębienia. Nazwa nawiązuje do czterech mini implantów, które są bezboleśnie wszczepiane w szczękę pacjenta, a następnie wstawiana jest na nie docelowa proteza. Zaletą tego zabiegu jest jego szybkość i brak problemu z późniejszą rehabilitacją. Cały proces trwa zaledwie 3 godziny, po których możesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi i działającymi zębami, a Twoje problemy związane z ich brakiem będą dla Ciebie przeszłością.
Nowe-Zęby
Katowicka 81E/112, 61-131 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: +48 510 171 277

Zapoznaj się z ofertą / http://www.slimfood.pl/
Slimfood - dobry dietetyk Gdańsk</Dobry dietetyk to taka osoba, która podchodzi do żywienia i dietetyki w sposób holistyczny. Warto jest wiedzieć, że wiele problemów ze zdrowiem może wynikać z nieodpowiedniego żywienia, które w negatywny sposób wpływa na organizm. W Gdańsku znajdziesz wyjątkowy gabinet dietetyczny założony przez Magdalenę Oleś, w którym otrzymasz kompleksowe podejście do Twoich nawyków, preferencji oraz planów. Jeśli i Ty chciałbyś zmienić swoje żywienie, to powinieneś udać się na stronę internetową Slim food.
Slimfood
Józefa Wassowskiego 12/8, 80-225 Gdańsk,
woj.: pomorskie
tel.: 509964573

Wysoka sprężystość / http://dekosen.pl/
Materace lateksowe Śląsk</Materace lateksowe charakteryzują się dużą elastycznością, która przyczynia się do głębszego i bardziej spokojnego snu. Dodatkowo, lateksowa pianka posiada drobne kanaliki, przez które bez problemu przedostaje się powietrze. To z kolei sprawia, że materac ten ma właściwości antybakteryjne oraz świetnie sprawdza się zarówno w upalne noce, jak i chłodne wieczory. Jeśli chcesz zakupić właśnie taki materac, warto, byś udał się na stronę internetową firmy Dekosen ze Śląska. Tam dowiesz się więcej na temat ich oferty.
DEKOSEN
Powstańców Śląskich 6, 43-316 Bielsko-Biała,
woj.: śląskie
tel.: 507 066 360

Dostępny dla wszystkich / http://dietomat.pl/
Dietetyk Poznań</W centrum Poznania działa firma Dietomat, która zatrudnia tylko wybitnych dietetyków, aby doradzali ich klientom w sposób rzetelny i bezpieczny. W ich ofercie znajduje się wiele diet, które pozwoli Państwu na osiągnięcie wymarzonej sylwetki, czy też zmianę nawyków żywieniowych. Dbając o swoich klientów, każdy dietetyk posiada wiedzę niezbędną do ułożenia diety dla osób chcących schudnąć czy też chorujących na chorobę Hashimoto. Chcąc dowiedzieć się więcej mogą Państwo skontaktować się z nimi za pomocą chatu na żywo z ich dietetykiem, który dostępny jest na ich stronie.
Dietomat
pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: +48 503 609 007