NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Dziecko i młodzież

Zobacz ofertę zajęć dla dzieci / http://edukacyjnyzakatek.pl/zajecia-taneczne2.html
Taniec - Edukacyjny Zakątek Pruszcz Gdański</Edukacyjny Zakątek Pruszcz Gdański oferuje taniec dla dzieci jako świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu przez dziecko. Co więcej, takie zajęcia jak taniec doskonale wpływają na rozwój zmysłów dziecka oraz jego zdolności ruchowych. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły zajęć organizowanych przez Edukacyjny Zakątek Pruszcz Gdański lub zachęcić swoje dziecko do tańca, warto odwiedzić stronę internetową edykacyjnyzakatek.pl gdzie można znaleźć więcej informacji na temat organizowanych zajęć.
Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju
Wita Stwosza 9a, 83-000 Pruszcz Gdański,
woj.: pomorskie
tel.: 507 43 44 14

Urodziny dla dzieci Poznań</Doświadczeni i kreatywni animatorzy z Fi Fi Land zorganizują niezapominane urodziny dla dzieci w Poznaniu lub w jego pobliżu. Wydarzenie może się odbyć zarówno u Państwa w domu lub na działce, jak i w wynajętej sali. Podczas imprezy, będą miały miejsce liczne gry i zabawy, często o walorach edukacyjnych (np. z wykorzystaniem piłek Eduball). Co więcej, animator może przebrać się za wybraną postać, np. superbohatera, wróżkę, pirata, klauna czy nawet Elsę z „Krainy Lodu”. Fi Fi Land posiada też wiele urządzeń zapewniających dzieciom atrakcje, takich jak maszyna do waty cukrowej czy fotobudka. więcej informacji znajduje się tutaj: http://efifiland.pl/
Fi Fi Land
Grottgera 16/1, 60-758 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: +48793754290

Hulajnoga</Jezdzik.com.pl to sklep internetowy prowadzony przez firmę Otris z Warszawy. Jego oferta to wyłącznie sprawdzone produkty, pochodzące bezpośrednio od producenta. Mowa tu wyłącznie o znanych i sprawdzonych markach, których produkty są bezpieczne dla dzieci i trwałe. Firma ta działa w swojej branży od samego początku istnienia, a więc już od ponad 10 lat. Cały asortyment posiada konkurencyjna cenę, a sam sklep jest bardzo często polecany i odwiedzany przez nowych klientów. Osoby zainteresowane zapraszam pod adres sklepu http://jezdzik.com.pl/.
Hulajnogi OTRIS
Bolkowska 1b lok. H2, 01-466 Warszawa,
woj.: mazowieckie
tel.: 790-300-275 tel.: 793-903-919

Skuteczne nauczanie dzieci / http://www.pluszowaakademia.pl/
Przedszkole Montessori Pluszowa Akademia Warszawa Ursynów</Na stronie internetowej www.pluszowaakademia.pl znajdziesz wszelkie szczegóły oferty Pluszowej Akademii. To przedszkole z elementami Montessori, które jest dobrym rozwiązaniem dla każdego malucha. Dzięki nowoczesnym i skutecznym metodom nauczania dzieci w wieku przedszkolnym, przedszkole stanowi bardzo dobrą bazę pod przyszłą edukację. Placówka mieści się na terenie Warszawy w dzielnicy Ursynów. Przedszkole co prawda zawiera elementy Montessori, lecz w połączeniu z innymi skutecznymi metodami sprawia, że dziecko jest w stanie wynieść bardzo dużo pożytecznych rzeczy.
Przedszkole Pluszowa Akademia
Dereniowa 52/54, 02-776 Warszawa,
woj.: mazowieckie
tel.: 737 461 830

Oferta godna polecenia / http://www.malyindywidualista.com.pl/
Psycholog dziecięcy</Portal internetowy Mały Indywidualista to znana i ceniona marka. Wcześniej tej samej nazwy używał kwartalnik wydawany przez Centrum Usług Psychologicznych. Prezentowana witryna posiada tego samego zarządcę, a co za tym idzie sprawdzoną ekipę doświadczonych i sprawdzonych psychologów działających pod nadzorem dr Izabeli Krauze, osoby doświadczonej i bardzo uznanej w tym środowisku. Portal zawiera szer różnych artykułów tworzących tzw. porady psychologa dziecięcego dla wszystkich rodziców. Serdecznie zachęcam do jego odwiedzenia już dziś.
Centrum Usług Psychologicznych
Barcicka 45, 01-839 Warszawa,
woj.: mazowieckie
tel.: 22 498 18 11