NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Kultura i rozrywka

Nauka śpiewu Musica Humana Poznań</Jeśli myślisz o karierze wokalnej, to koniecznie musisz pracować nad najważniejszym narzędziem, które posiadasz - czyli nad głosem. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdziesz na stronie www.wokale.pl. Jest to strona firmy Musica Humana z Poznania, gdzie prowadzona jest nauka śpiewu. Mile widziani są zarówno amatorzy jak i profesjonaliści, którzy już zarabiają pracując głosem. Śpiew jest dla wszystkich, lecz aby był piękny, należy go doskonalić i sukcesywnie eliminować wszelkie występujące w nim niedoskonałości.

Pub Poznań</Pub Deja Vu z Poznania zlokalizowany obok Starego Rynku swój początek działalności rozpoczął w 2000 roku. Aktualnie pełna jego nazwa to Galeria Deja Vu. Od samego początku istnienia lokal nastawiony był na studentów oraz reklamę ciemnego piwa Porter. Aktualnie pub posiada uznanie i został doceniony dzięki swojej ciężkiej pracy przez wielu klientów, nie tylko studentów. Prezentowany pub to przede wszystkim miła atmosfera, nie powtarzalny klimat, tanie piwo nie tylko dla studentów. Pełen zakres oferowanych usług znajda Państwo na oficjalnej stronie internetowej.
Deja Vu
Woźna 21, 61-776 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 502 033 881

Tajemnicze wiadomości / http://miejscemocy.org/
Blog ezoteryczny Miejsce Mocy</Jeśli szukasz rzetelnych informacji ze świata magii oraz parapsychologii, koniecznie odwiedź stronę internetową miejscemocy.org. Na stronie znajdziesz codziennie dawkę interesujących informacji. Blog jest prowadzony przez Małgorzatę Trzaskomę. Jeśli jesteś ciekawy/ciekawa zagadek oraz lubisz teorie spiskowe, to miejsce jest dla ciebie. Wszelkie informacje są przekazywane w sposób rzetelny. Jeśli interesują cie zagadki związane z channelingiem to tutaj również znajdziesz coś dla siebie.
Wróżka Małgorzata Trzaskoma
Szymona Askenazego 2, 03-580 Warszawa,
woj.: mazowieckie
tel.: 515 094 363

Gong kościelny</Gong kościelny towarzyszy najważniejszemu momentowi każdej mszy świętej, a mianowicie konsekracji. Z tego powodu warto zadbać o jego trwałość i piękno wydobywającego się dźwięku. W sklepie internetowym http://www.sacramenti.com.pl/ znajdą Państwo wiele różnorodnych gongów kościelnych, co pozwala wybrać model, który będzie najlepiej dopasowany do określonych możliwości i oczekiwań. Istnieje opcja wyboru powierzchni, która może być matowa lub błyszcząca. Niektóre z produktów są większe, a inne mniejsze, co różni je między sobą również gamą możliwości dźwiękowych.
Sacramenti
ul. os. Boh. II Wojny Światowej 88, 61-382 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 501 632 248

Muzyka na specjalny dzień / http://www.djpiter.pl/
Dj na wesele Kraków</Jeśli chcą Państwo zapewnić pierwszorzędną zabawę swoim gościom, potrzebny Państwu jak najlepszy DJ na wesele. Kraków, Nowy Sącz, Katowice, Tarnów, Częstochowa, Kielce i okolice to obszar działalności DJ Pitera, dzięki któremu Państwa impreza na długo zapadnie w pamięć. Dopasuje on swoją ofertę precyzyjnie do Państwa indywidualnych oczekiwań i upodobań. Szeroki repertuar muzyczny, obejmujący starsze i nowsze przeboje, polskie oraz zagraniczne, pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Możliwość kontaktu z tym wodzirejem, mają Państwo za pomocą danych dostępnych pod adresem: http://www.djpiter.pl/kontakt
DjPiter
Lubostroń 22, 30-383 Kraków,
woj.: małopolskie
tel.: 691070504