NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Nieruchomości

Obiekty z płyty warstwowej / http://pawilonysoltysiak.pl/portiernie/
Stróżówki</Zazwyczaj przed pilnowanym terenem, stawia się stróżówki, w których mogą chronić się osoby odpowiedzialne za kontrolę wstępu. Warto zainwestować w tego typu budynek wyprodukowany przez firmę P.W.EFEKT, ponieważ stosują oni w procesie produkcji innowacyjną płytę obornicką. Jest to materiał, który dzięki swej zaskakującej lekkości, można w prosty sposób przenieść w inne miejsce, a co więcej, pozwala on dowolnie modyfikować strukturę budynku. Ponadto, charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną. http://pawilonysoltysiak.pl/ na stronie producenta: pawilonysoltysiak.pl.
Pawilony Sołtysiak
Krosin 7B, 64-710 Połajewo,
woj.: wielkopolskie
tel.: 662 012 088

Oferta: www.bumaluban.pl / http://www.bumaluban.pl/biura
Biuro Poznań - wynajem</Jeśli posiadasz przedsiębiorstwo i szukasz miejsca na wynajem na biuro w Poznaniu, Buma Lubań oferuje różnorodne pomieszczenia, które z powodzeniem mogą pełnić tę funkcję. Oferowane przez nich biura są zlokalizowane w dogodnym miejscu, więc dotarcie do nich nie będzie problemem również ze względu na rozbudowaną komunikację miejską w Poznaniu. Pracujący tam personel jest zawsze otwarty oraz przyjaźnie nastawiony tak, by zapewnić klientom jak najwyższej jakości obsługę. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez nich usługami, wejdź na stronę internetową.
BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1, 61-371 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 871 51 01

Oferta dla klientów indywidualnych / http://www.enklawanieruchomosci.pl/pl,10,dzialka.html
Sprzedaż działek Poznań</Poznań i jego okolice to podstawowe obszary działania firmy o nazwie Enklawa Nieruchomości. Jej oferta to przede wszystkim sprzedaż nieruchomości, do których możemy zaliczyć domy, działki oraz mieszkania. Dzięki rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie każdy zainteresowany usługą klient znajdzie coś dla siebie. Jest to ponadto sprawdzona i rzeczowa firma. jej pracownicy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, pamiętając o jego oczekiwaniach i wymaganiach. Ich wszystkie oferty sprzedaży są sprawdzone i bezpieczne dla każdego z klientów. Polecam.
Enklawa Nieruchomości
Grobla 17a/16, 61-859 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: +48 61 853 50 21