NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Ogłoszenia i informacje

Zaufaj prawdziwym specjalistom / http://zielone-ogrody.com/
Projektowanie i zakładanie ogrodów</Wszyscy, którym zależy na odpowiednim utrzymaniu terenów zielonych wiedzą, że Zielone Ogrody to prawdziwi specjaliści w swojej branży. Dobrze wiedzą, że projektowanie i zakładanie ogrodów powinno odbywać się w ciągłej komunikacji z klientem tak, by był on w pełni usatysfakcjonowany z otrzymanych rezultatów. Pomimo tego, że mieszczą się w Przeźmierowie, to Poznań i okolice stanowią główny obszar ich działania. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na ich stronę internetową.
Zielone Ogrody s.c.
Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne,
woj.: wielkopolskie
tel.: 609 830 428

Użyteczne informacje / http://www.slubnascena.pl/
Portal ślubny</Portal ślubny ŚlubnaScena.pl to idealne miejsce zarówno dla narzeczonych, jak i firm zapewniających potrzebne im produkty oraz usługi. Można tam np. znaleźć profesjonalnego fotografa, który utrwali ten wyjątkowy dzień na doskonale obrobionych zdjęciach. Para może zapisać się też na kurs tańca, dzięki czemu zaimponuje zaproszonym gościom. Wśród dostępnych ogłoszeń promują się również cukiernie, zakłady fryzjerskie, salony kosmetyczne, restauracje i nie tylko. Poza anonsami, można tam czytać interesującego bloga.
Ślubna Scena
Pałacowa 17B lok. 8, 17-300 Siemiatycze,
woj.: podlaskie
tel.: 514 951 774

Hodowla z Poznania / http://cavalier-poznan.pl/
Cavalier King Charles Spaniel Amigo Canino</Jeśli chcą Państwo przyjąć pod swój dach przyjaznego, pozbawionego agresji, energicznego psiaka, odpowiednią rasą będzie z pewnością Cavalier King Charles Spaniel. Pod Poznaniem mieści się hodowla Amigo Canino, gdzie wielbicielka psów, Anna Dankowska, zajmuje się swoimi dwoma uroczymi sukami. Z rozważną częstotliwością pojawiają się tam szczenięta na sprzedaż, dlatego warto być z ich ofertą na bieżąco. Co więcej, Amigo Canino organizuje zajęcia z dogoterapii.
Amigo Canino
Szamotulska 12c, 62-090 Rokietnica,
woj.: wielkopolskie
tel.: +48 605 240 837

Ogłoszenia sprzedaż psów</Zdecydowałeś się na kupno psa i chciałbyś mieć ciągły kontakt ze sprzedającym? Jesteś zdecydowany i gotowy przygarnąć psa? Wiesz z jaką odpowiedzialnością się to wiąże? Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz ogłoszenia od hodowców. Sprzedaż psów odbywa się u nas na zasadzie dialogu, nie zwykłej transakcji. Możesz znaleźć tutaj ogłoszenia na temat sprzedaży dorosłych psów, jak również i szczeniąt. Strona łączy wielbicieli psów z całej Polski, także nie ważne gdzie mieszkasz – znajdziesz pupila dla siebie. Wszystkie kategorie ogłoszeń znajdują się pod adresem: http://naszpies.com/
Nasz Pies
Pijarska 79, 05-530 Góra Kalwaria,
woj.: mazowieckie
tel.: 505 813 237

Polskie pielęgniarki / http://vilena.de/
http://vilena.de/</Firma Vilena zajmuje się sprowadzaniem polskich pielęgniarek do Berlina oraz innych miast w Niemczech. Współpracują oni z ponad 300 klinikami partnerskimi oraz domami opieki, więc mogą wyselekcjonować tylko najlepsze kandydatki do pracy z niemieckimi seniorami. Sprawą kluczową jest, aby powierzyć opiekę nad starszą osobą komuś odpowiednio do tego celu przygotowanemu, gdyż jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.
Vilena
Holzhauser Straße 177, 13509 Berlin,
tel.: +49 30 88668982