NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Produkcja i przemysł

Akwarium z akrylu - Aqua Technology</Jeśli planujesz założenie własnego akwarium w mieszkaniu lub też jesteś właścicielem oceanarium i szukasz firmy, która wykona dla Ciebie akwarium z akrylu, powinieneś udać się na stronę Aqua Technology. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, wszystkie wykonane przez nich projekty są trwałe i dobrze opracowane. Co więcej, wykonanie akwarium z akrylu sprawia, że może ono przybrać różnorodne kształty, ze względu na jego wyjątkową plastyczność, a dzięki gęstości zbliżonej do wody, wrażenia wzrokowe pozostają takie same.
Aqua Technology
Jana Dekerta 2, 80-262 Gdańsk,
woj.: pomorskie
tel.: 608462622

Producent schodw - Jawar Bielsko Biała / http://schody5.pl/konstrukcja-stalowa.html
Schody na konstrukcji stalowej</Schody na konstrukcji stalowej zapewnią Państwu zarówno wysoką trwałość, jak i walory dekoracyjne. Świetnie sprawdzają się one w różnorakich pomieszczeniach, jako że mogą być dostosowane do danej aranżacji wnętrza. Firma „JAWAR” s.c. z Bielska-Białej montuje je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, więc szczególnie jeśli mieszkają Państwo na Śląsku, warto się z nimi skontaktować. Ich oferta jest bardzo szeroka, dlatego każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Tworzone przez nich schody na konstrukcji stalowej zostaną dostosowane tak, aby świetnie komponowały się z wyglądem pomieszczenia.
JAWAR s.c.
Krasińskiego 30, 43-300 Bielsko-Biała,
woj.: śląskie
tel.: 602 323 588

Sprawdź www.bthnuma.pl / http://www.bthnuma.pl/view/11
Zawory do tlenu</Biuro techniczno-handlowe Numa to firma z Poznania, która posiada bogatą ofertę produktów. Dostarczają oni między innymi reduktory ciśnienia, dostępne w kilku typach w zależności od posiadanej klasy ciśnienia ale i również materiału, z którego został wykonany korpus i niezbędne uszczelnienia. Zawory do tlenu to często kupowane produkty. Numa wie, że każdy klient ma indywidualne wymagania i z tego względu dbają oni o to, by je wszystkie spełnić. Pracujący tam personel to uprzejmi, a jednocześnie profesjonalni ludzie.
Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
Romana Maya 1, 61-371 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 693 372 578

Balustrady Poznań</Jedną z niewielu firm na terenie Poznania, która zajmuje się m.in. produkcja balustrad jest zakład Artis Schody. Jest to przedsiębiorstwo godne polecenia. Jego oferta zawiera również produkcję schodów drewnianych i metalowych. Firma dzięki estetycznemu wyglądowi swoich produktów bardzo jest ceniona i uznana na swoim terenie i okolicach. Ich pełna oferta wraz z portfolio wykonanych prac jest do zobaczenia na firmowej stronie pod adresem www.artisschody.pl. Serdecznie polecam i zachęcam do zapoznania się z ich ofertą już dziś.
Artis Schody
Brzóski 14A, 61-414 Poznań,
woj.: wielkopolskie
tel.: 601 533 100

Regeneracja posadzki</Concre-Tex jest firmą wykonującą kompleksowe naprawy i regeneracje posadzek betonowych. Ponadto usługa firmy dotyczy również tworzenie posadzek z polerowanego betonu. Od samego początku swojego istnienia firma wykonuje przedstawione usługi, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności. Prezentowane procesy powodujące powstanie wypolerowanej powierzchni wypływają pozytywnie na trwałość i jakość podłogi. Zastosowanie tego typu rozwiązań jest bardzo popularne w sklepach wielkogabarytowych oraz innych dużych i małych halach. Więcej informacji jak i portfolio z wykonanych prac znajdą Państwo na stronie pod adresem ctex.pl.
Concre-Tex
M. Fornalskiej 29, 43-602 Jaworzno,
woj.: śląskie
tel.: 505 281 554