NRLS.plDarmowa Reklama dla Firm!

Sport i wypoczynek

Zautomatyzowana obsługa obiektów sportowych / http://gymmanager.com.pl/
Zarządzanie obiektami sportowymi</Zarządzanie obiektami sportowymi nie należy do łatwych zajęć. Wiele spraw jakie się z tym wiąże wymaga często poświęcenia dużej ilości czasu. Na szczęście firma Sharptec wychodząc na przeciw potrzebom rynku, dostarcza rozwiązanie tego problemu jakim jest aplikacja GymManager. Pozwala ona na zarządzanie obiektami sportowymi w wygodny sposób, oraz umożliwia zautomatyzowanie wielu czynności wykonywanych w obiektach sportowych. Możliwe jest chociażby utworzenie systemu rezerwacji urządzeń lub treningów personalnych.
Sharptec
Życzkowskiego 14, 31-864 Kraków,
woj.: małopolskie
tel.: 606 700 623 tel.: 606 700 632

Sport to zdrowie / http://michal-morawiec.pl/
Trener personalny Katowice</Michał Morawiec pracuje między innymi jako trener personalny. Katowice stanowią lokalizację organizowanych przez niego indywidualnych zajęć, pozwalających dostosować charakter i intensywność ćwiczeń pod kondycję oraz priorytety stawiane sobie przez konkretnego klienta. Profesjonalista czuwa nad bezpieczeństwem treningu, podnosi motywację i zawsze służy swoją rzetelną radą. Dzięki niemu, wiemy dokładnie, jak należy realizować daną aktywność fizyczną, aby uniknąć kontuzji, a jednocześnie zbliżać się do określonego wcześniej celu.
Michał Morawiec
Ceglana 67c, 40-514 Katowice,
woj.: wielkopolskie
tel.: 793 430 064

Tenis Katowice</Jeśli szukasz profesjonalnego instruktora, dla którego tenis nie ma żadnych tajemnic to wejdź na stronę olszatennisteam.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Znajdziesz tam ofertę trenerów, którzy posiadają bardzo bogate doświadczenie na rynku. Oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ ci trenerzy posiadają ogromne doświadczenie jako instruktorzy oraz jako gracze zawodowi. Wejdź na stronę i zapoznaj się z aktualnymi naborami oraz ofertą treningów indywidualnych. Olsza Tennis Team Katowice to szkoła dla tych, którzy chcą osiągnąć coś więcej.
Olsza Tennis Team
Jesienna 10/1, 40-318 Katowice,
woj.: śląskie
tel.: 512 702 692

Bezpieczne dla dzieci / http://www.rafik.edu.pl/
Pływanie Gdańsk</Akademia Ruchu Rafik jest firma, która posiada doświadczenie w nauczania pływania najmłodszych. Prowadzone przez nich zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i dzieci zawsze są pod opieką wyszkolonej odpowiednio kadry, która czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pływanie na terenie miasta Gdańsk nie musi odbywać się przecież w morzu, najpierw warto przyswoić wiedzę o poruszaniu się w wodzie na bardziej spokojnym terenie jakim jest basen. Bardziej szczegółowa oferta na pływanie jest zawarta na stronie: http://www.rafik.edu.pl/rafik.html
Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14, 80-371 Gdańsk,
woj.: pomorskie
tel.: 515 440 600

Wycieczka Słowacja</Marzy się Państwu interesująca, a zarazem niedroga wycieczka? Słowacja będzie idealnym miejscem, gdzie mogą Państwo spędzić udany urlop. Biuro podróży Abdar przygotowało bardzo zróżnicowaną ofertę wyjazdów w ten zakątek Europy, więc każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Pasjonatom górskich szlaków spodoba się wycieczka w słowacką stronę Tatr, amatorom pływania - ogromny park wodny Tatralandia, a miłośnikom zabytkowej architektury – zwiedzanie zapierających dech zamków.
Abdar
Józefa Piłsudskiego 27/25, 31-111 Kraków,
woj.: małopolskie
tel.: 12 430 07 34